In het laatste kwartaal van 2015 gingen we met een team (in wisselende samenstelling) naar acht plaatsen in de Kajo-Keji Diocese (classis) om daar een seminar te geven voor toekomstige bijbelstudiegroepleiders. Jaap had een Engelstalig boekje gemaakt met 52 bijbelstudies en dit boekje is in de lokale Bari-taal vertaald. De groepleiders werden heel specifiek getraind om met dit boekje aan de slag te gaan.
Het enthousiasme bij de deelnemers was groot en dat maakte het een plezierige en dankbare onderneming. We hebben wel heel veel uren in de auto gezeten op slechte tot zeer slechte wegen, dat was natuurlijk wat minder. Hieronder een foto-verslag.

Eerst Bijbelstudie-seminar in Leikor. Levendige discussie.

Jaap geeft les in Liwolo. Rev. Emmanuel is vertaler.

Aandachtige studie in Kiri

Een groep jongeren in Logu doet ook mee

Bijbelstudie in Bori

Concentratie in Lire

Mirjam houdt baby vast van een moeder die meedoet met de bijbelstudiegroep

Om in Kala te komen, moesten we eigenlijk deze rivier door met de auto. Dat gaat natuurlijk niet lukken. Dan maar een hele lange omweg nemen!

Chidi Moses (l) & Sanya David (r) geven les in Kala

De laatste training in Gaderu!